می دانید که براش ها پای ثابت همه میز های آرایشی بوده و هر خانمی حداقل یک یا چندین نمونه از این محصول را در مجموعه لوازم آرایشی خود دارد، زیرا کاربرد های فراوانی داشته و در هر بار آرایش کردن مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین شما به عنوان یک فروشنده لوازم آرایشی مطمئنا به وجود این محصول و یا به عبارتی فروش براش آرایشی در فروشگاه خود نیاز دارید، ما در بانه گالری به صورت عمده براش های آرایشی مختلفی را از تولید کننده های خوب کشور چین سفارش داده و به دلیل سفارش در تیراژ بالا، با قیمت بسیار بسیار مناسبی به فروشنده های لوازم آرایشی عرضه می نماییم، شما نیز می توانید یکی از مشتریان ما باشید، کافیست با ما تماس گرفته و محصولات مورد نیازتان را سفارش دهید.

انواع ماسک صورت

چرا باید براش آرایشی را به صورت عمده از بانه گالری بخرید؟

همانطور که گفته شد، فروشگاه ما محصولات را به صورت مستقیم از تولید کننده آن محصول و یا واسط های درجه اول در کشور های چین و امارات سفارش داده و به همین دلیل با کمترین قیمت ممکن موجود مین ماید، بنابراین مطمئنا خرید از ما برای شما ارزان تر بوده و با قیمت کمتری همراه است. اما سایر مزایایی که با خرید عمده براش آرایشی یا هر لوازم آرایشی دیگری از ما عاید شما می شود را می توانید در صفحه زیر به صورت کامل مطالعه نمایید.

برخی از ویژگی های یک براش آرایشی خوب

براش هایی که درفروشگاه ما یعنی بانه گالری موجود می باشند، دارای مو مصنوعی بوده و همگی قیمت بسیار بسیار مناسبی دارند، اما با وجود قیمت مناسب و پایینی که دارند از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار می باشند که در ادامه به بررسی آنها پرداخته ایم :

تراکم مو بالا

تراکم مو در این محصول بسیار مهم است، مدل های با تراکم پایین اثر بخشی بسیار ضعیفی داشته و استفاده چندانی ندارند، ما هیچ گاه نسبت به فروش براش آرایشی با تراکم پایین حتی به صورت تک و حتی عمده اقدام نکرده ایم.

موی مصنوعی اما با کیفیت

همانطور که گفته شد، موهای استفاده شده در براش های آرایشی موجود در فروشگاه اینترنتی ما، مصنوعی می باشند، اما از کیفیت بسیار بالایی برخوردارنأف به صورتی که جای آنها بر روی پوست باقی نمانده و در اثر فشار شکسته و یا کنده نمی شوند. همچنین از طول عمر بسیار بالایی نیز بخوردار می باشند

فروش انواع براش آریشی به صورت عمده

در فروشگاه اینترنتی بانه گالری مدل های مختلفی از این محصول برای کار های مختلف همچون : کرم پودر – کانتورینگ – سایه چشم – رژ لب – ابرو و … موجود می باشدف که این تنوع برای فروشندگان لوازم آرایشی بسیار مناسب است، زیرا می توانند محصولات مورد نیاز خود را مستقیما و تنها از یک فروشگاه تهیه نمایند.