بیوآکوا یکی از برند هایی است که محصولات بسیار با کیفیتی در دسته بندی مراقبتی تولید کرده و روانه بازار نموده است. ما در بانه گالری به عنوان بزرگترین وارد کننده عمده محصولات این برند یعنی بیوآکوا در غرب کشور، با ارائه کمترین و مناسب ترین قیمت و خدمات به مشتریان عمده مان، توانسته ایم، قسمت عمده ای از بازار این برند را در اختیار خود حفظ نماییم. پس اگر فروشگاه لوازم آرایشی و مراقبتی داشته و به دنبال فروشنده و پخش عمده محصولات بیوآکوا می گردید، جای درستی آمده اید، کافیست با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما تماس گرفته و یا برای مشاهده محصولات به کانال تلگرامی ما بپیوندید.

انواع محصولات بیوآکوا

بله شما با خرید عمده محصولات این برند از ما یعنی بانه گالری مزایا و امتیازاتی به دست خواهید آورد که در صورت خرید به صورت سنتی، حتی از فروشگاه ما نیز این مزایا را نخواهید داشت. در ادامه این مزایا را بررسی خواهیم نمود.

عدم نیاز به پرداخت هزینه های سفر

همانطور که می دانید، مسافرت امروزه هزینه های زیادی را روی دست هر فردی می گذارد، حال اگر شما فروشگاهی داشته باشید و بخواهید برای خرید محصولات جدید به شهر هایی که پخش کننده های لوازم آرایشی در آنجا حضور دارند، سفر کنید علاوه بر اینکه باید این هزینه را متحمل شوید، باید چندین روز نیز فروشگاهتان را تعطیل نموده و یا حضور نداشته باشید، که ممکن است میزان فروشتان به صورت قابل توجهی پایین آید، بنابراین در صورت خرید محصولات بیوآکوا به صورت عمده و یا هر لوازم آرایشی و مراقبتی دیگری از فروشگاه ما، شما این هزینه و ریسک ها را نخواهید داشت.

خرید از دست اول بازار

حتی اگر به خرید اینترنتی نیز اطمینان نداشته و می خواهید به صورت حضوری خرید نمایید، باز انتخابتان باید فروشگاه اینترنتی بانه گالری باشد، چرا؟ زیرا همانطور که از نام وبسایت پیداست و در قسمت تماس با نیز آدرسمان درج شده، فروشگاه ما در شهرستان بانه واقع شده که یکی از مبادی واردات کالاهای اساسی از کشور های چین، ترکیه، امارات، برخی از کشور های اروپایی و … می باشد، همچنین ما نیز یکی از وارد کننده های لوازم آرایشی و پخش محصولات بیوآکوا می باشیم، که نتیجتا باعث می شود قیمت محصولاتمان بسیار پایین باشد، زیرا بدون واسطه خریدمان را انجام داده و انواع محصول از این برند همچون ماسک های ورقه ای بیوآکوا به صورت عمده را موجو کرده و با سودی بسیار بسیار پایین و خدماتی عالی در اختیار مشتریانمان قرار خواهیم داد.

تنوع پخش عمده محصولات بیوآکوا

همانطور که می دانید بیوآکوا بیشتر یک برند محصولات مراقبتی و پوستی است تا برند لوازم آرایشی، بیشتر محصولات آن نیز مربوط به مراقبت از پوست و صورت می باشند، بنابراین اگر قصد خرید عمده ماسک های ورقه ای و یا انواع ماسک های دیگر بیوآکوا را دارید، بیشترین تنوع را در میان تمامی برند های داشته و علی رغم اینکه کیفیت بسیار بسیار بالایی دارند، قیمتشان خیلی مناسب و مقرون به صرفه است. همانطور که در تمامی صفحات دیگر وبسایتمان و در این صفحه نیز بارها به آن اشاره نموده ایم، قیمت ما نیز نسبت به تمام بازار ایران مناسب تر بوده و شما می توانید از ما خرید عمده تان را انجام دهید.

نحوه ارسال محصولات بیوآکوا در صورت خرید عمده

در صورتی که حجم بسته خریداری شده توسط شما زیاد نباشد، می توانیم از طریق پست و یا تیپاکس محصولات را برای شما ارسال نماییم، اما در صورتی که حجم محصولاتتان افزایش یابد، و در دریافت آنها عجله داشتید، می توانیم محصولات خریداری شده توسط شما را توسط باربر شرکت برایتان ارسال نماییم، تا در سریع ترین زمان ممکن محصولات را دریافت نموده و در فروشگاهتان موجود نمایید.