آرایشی و زیبایی

10 مورد از اشتباهات رایج در هنگام استفاده از کرم پودر آرایشی

10 اشتباه رایج خانم ها در هنگام استفاده از کرم پودر آرایشی که جبران پذیر نیست

آیا استفاده از کرم پودر آرایشی برای صورت مضر است؟ روش صحیح استفاده از کرم پودرهای آرایشی به چه صورتی است که اثرات جبران ناپذیری را بر روی پوست ایجاد نکند؟ آیا می دانید در استفاده از کرم پودر های آرایشی اشتباهاتی رایج وجود دارند که معمولا هر خانمی آنها را انجام می دهد و همیت امر سبب می شود که شما نتوانید آنچه که از یک کرم پودر انتظار می رود را بر روی خودتان اجرا کنید.

خانم ها همیشه به آراستگی صورت و ظاهر خود اهمیت داده اند و می دهند. در حقیقت آن ها سعی می کنند در هر موقعیت و شرایطی ظاهر خود را حفظ کنند و به آن بسیار اهمیت می دهند. این روزهای وسایل آرایشی مختلفی در بازار برای آراستگی وجود دارد که هر کدام از این وسایل دارای ویژگی و قابلیت های خود هستند و البته اثرات مختلفی را بر روی پوست ایجاد می کنند. کرم پودرهای آرایشی از وسایل آرایشی محبوب در بین خانم ها و دختر خانم ها می باشد و بسیار از آن استفاده می کنند. زیرا استفاده از آن ها صورتی زیبا و بی عیب و نقضی را نشان می دهد. اما به همان نسبت که دارای مزیت هایی است، اگر به صورت نادرست از آن استفاده شود می تواند تاثیرات چبران ناپذیری را بر روی پوست ایجاد کند.

به همین منظور در این مقاله از مجموعه مقالات آموزشی لوازم آرایشی و بهداشتی بانه گالری ما قصد داریم شما را با 10 مورد از اشتباهات رایج خانم ها در هنگام استفاده از کرم پودر آرایشی که تاثیرات جبران ناپذیری را بر روی پوست ایجاد می کنند آشنا سازیم، تا در هنگام استفاده از آن دچار اشتباه نشوید و صورتی همچنان زیبا و جذابی را داشته باشید.

اشتباهات رایج خانم ها در هنگام استفاده از کرم پودر آرایشی

همانطور که می دانید صورت و ظاهر یک خانم همیشه در اولویت برای او قرار دارد و سعی می کند تا آنجایی که می تواند از آن مراقبت و نگهداری کند. از این رو همیشه سعی دارد در انتخاب وسایل آرایشی و بهداشتی نهایت دقت را به کار گیرد و از آن ها به درستی استفاده کند. از جمله وسایل آرایشی که در بین خانم ها محبوب است کرم پودر است. استفاده از کرم پودرهای آرایشی نیز دارای نکاتی می باشد که باید آن را رعایت کرد. در ادامه شما را با نکات و اصولی که باید در هنگام استفاده از آن رعایت کنید، آشنا خواهیم ساخت تا اثرات جبران ناپذیری را بر روی پوست خود بر جای نگذارید. پس با ما همچنان همراه باشد.

1- استفاده از کانسیلر قبل از زدن کرم پودر آرایشی

از اشتباهات بسیار از خانم ها این است که قبل از زدن کرم پورد از کانسیلر استفاده می کنند. اما در حقیقت انجام این امر باعث می شود صورت آن ها مصنوعی به نظر برسد و اصلا جذاب نباشد. پس سعی کنید ابتدا کرم را بر روی صورت خود بمالید و سپس از کانسیلر استفاده کرده و آن را زیر چشم پخش کنید.

استفاده از کانسیلر قبل از زدن کرم پودر آرایشی

استفاده از کانسیلر

2- عدم استفاده از پرایمر در هنگام زدن کرم

نکته دومی که باید در هنگام استفاده از کرم پودرهای آرایشی و بهداشتی استفاده کنید این است که حتما از پرایمر آرایشی استفاده کنید. استفاده از پرایمر باعث می شود پوستی صاف و یک دست داشته باشید و یک آرایش زیبا و ماندگار را به شما هدیه می دهد.

3 – عدم مصرف کرم پودر آرایشی بر روی گردن

از دیگر نکاتی که بانوان در هنگام مصرف از کرم پودرهای آرایشی اطلاع ندارند این است که در هنگام استفاده از این وسیله آرایشی متاسفانه آن را بر روی گردن خود نمی مالند. در نتیجه این امر باعث می شود که پوست گردن و صورت آن ها دارای رنگ های متفاوتی باشد که ظاهر نازیبایی را به آن ها می بخشد. پس در هنگام استفاده حتما با استفاده از پرس مخصوص نیز آن را بر روی گردن خود نیز پخش کنید تا پوست گردن و صورت شما یک رنگ و یکنواخت شود.

4- استفاده از کرم در زمان نامناسب

از دیگر اشتباهات رایج خانم ها در هنگام استفاده از کرم پودر آرایشی آن است که در زمان مناسب از آن استفاده نمی کنند. اگر قبل از زدن کرم از کرم مرطوب کننده استفاده کرده اید مدتی را منتظر بمانید تا کرم مرطوب کننده جذب صورت شما شود، سپس کرم پودر را بر روی آن بمالید.

5- استفاده زیاد از کرم پودر از اشتباهات رایج آرایشی

مصرف زیاد از کرم های آرایشی باعث می شود که شما صورتی طبیعی و جذاب خود را به مرور فراموش کنید و آن را از دست بدهید. در حقیقت استفاده مدام از کرم پودرهای آرایشی صورتی مصنوعی و غیرقابل تحملی را به شما می دهد. پس سعی کنید صورتی طبیعی و لطیف خود را حفظ کنید و از مواقع خاص از کرم پودرهای آرایشی استفاده نمایید.

6- استفاده از انگشت برای پخش کردن کرم پودر آرایشی

تا جایی که امکان دارد برای پخش کردن کرم پودرهای آرایشی سعی کنید از پد آرایشی اسفنجی مرطوب یا براش آرایشی مخصوص استفاده کنید. زیرا با انجام این کار شما می توانید به صورت یکنواخت و یک دست کرم خود را بر روی صورت پخش کنید و صورتی جذاب را داشته باشید.

استفاده از انگشت برای پخش کردن کرم پودر آرایشی

پخش کردن کرم پودر آرایشی

7- استفاده و انتخاب کرم پودر آرایشی نامناسب برای پوست

از دیگر اشتباهات رایج خانم ها در استفاده از گرم پودر های آرایشی، این است که از وسایل متناسب با پوست خود استفاده نمی کنند. در حقیقت بیشتر بانوان از نوع پوست و وسایل آرایشی که برای آن ها مناسب است اطلاع ندارند و دست به انتخاب نادرست می زنند. پس سعی کنید قبل از خرید و استفاده از کرم پودر آرایشی کاملا از نوع پوست خود اطلاع کسب کنید تا بتوانید انتخاب درستی را داشته باشید.

8- استفاده از کرم پودرهای آرایشی که سن را بیشتر نشان می دهد

همانطور که استفاده از کرم پودرها ظاهر آراسته و جوانی را به شما می بخشد، انتخاب نادرست این وسیله آرایشی می تواند شما را زشت و سن تان را بیشتر نشان دهد. پس در هنگام انتخاب کرم پودر نهایت دقت را داشته باشید و کرمی را انتخاب کنید که متناسب با صورت شما باشد.

9- استفاده نکردن از تثبیت کننده های آرایشی

اگر می خواهید آرایشی ماندگار و زیبا را داشته باشید حتما قبل از مصرف کرم پودرهای آرایشی، از تثبیت کننده های آرایشی استفاده کنید.

10- مصرف کرم پودرهای آرایشی متفاوت با رنگ پوست

از دیگر اشتباهات رایج خانم ها در هنگام استفاده از کرم های آرایشی این است که کرم پودر مناسب با رنگ پوست خود را انتخاب نمی کنند. این امر باعث می شود که صورت آن ها زیبا و جذاب به نظر نیاید و به خوبی کرم بر روی صورت آن جذب نشود. پس سعی کنید در هنگام انتخاب، محصولی را انتخاب کنید که متناسب با رنگ پوست صورت شما باشد. این امر باعث می شود آرایش شما زیباتر و جذاب تر به نظر بیایید.

مصرف کرم پودرهای آرایشی متفاوت با رنگ پوست

مصرف کرم پودرهای آرایشی متفاوت

نکته آخر در رابطه با اشتباهات رایج در استفاده از کرم پودر آرایشی

در این مقاله سعی کردیم شما را با 10 اشتباه رایج خانم ها در هنگام مصرف از کرم پودر آرایشی آشنا سازیم. همانطور که می دانید رعایت نکردن هر کدام از موارد بیان شده می تواند باعث شود آرایش شما زشت و نازیبا نشان داده شود. پس سعی کنید در هنگام انتخاب و استفاده از کرم پودرهای آرایشی نهایت دقت را داشته باشید. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. اگر شما نیز با نکات دیگری در مورد نحوه استفاده درست از کرم های آرایشی حتما آن را با ما به اشتراک بگذارید. منتظر نظرات و دیدگاه های شما در سایت هستیم. همچنین برای خرید کرم پودر می توانید به فروشگاه بانه گالری مراجعه کنید و با کیفیت ترین وسایل آرایشی و بهداشتی مورد نظر خود را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *