دسته‌بندی نشده

روش های سفید کردن و رفع تیرگی واژن و ناحیه تناسلی

رفع تیرگی واژن و سفید کردن ناحیه تناسلی

آیا یک درمان خانگی برای رفع تیرگی لابیا وجود دارد؟ چگونه می توان واژن خود را سفید کرد؟ آیا روشن کردن ناحیه تناسلی در خانه امکان پذیر است؟ اینها سوالات رایجی هستیند که برای بسیاری از خانم ها پیش می آید و از ما می پرسند به همین دلیل ما نیز تصمیم گرفتیم که در قالب یک مقاله جامع و کامل این موضوع را برای شما توضیح داده و روش های سفید و روشن کردن واژن یا ناحیه تناسلی و همچنین کشاله ران و سایر نقاط حساس بدن را نیز با روش های خانگی نام ببریم.

سفید کردن و درمان تیرگی واژن و ناحیه تناسلی

در واقع واژن و به صورت کلی ناحیه تناسلی چه در آقایان و چه در خانم ها یکی از حساس ترین قسمت های بدن است و رعایت اصول بهداشتی برای تمیز نگه داشتن آن بسیار ضروری است.

ممکن است شما نیز محصولات مختلف بسیار زیادی را برای رهایی از شر تیرگی بیش از اندازه این قسمت از بدن و همچنین نواحی دیگر حساس همانند، زیر بغل، کشاله ران، آرنج، زانو … امتحان کرده باشید، اما به هر دلیلی ممکن است به نتیجه نرسیده باشید و به دنبال روش هایی بهتر برای سفید کردن واژن و رفع تیرگی ناحیه تناسلی خود هستید.

در این مقاله 6 روش بسیار کاربردی و عالی برای درمان خانگی تیرگی لابیا به شما عزیان خواهیمگفت که یکی از این 6 روش معرفی یک محصول مراقبتی عالی و بقیه موارد، روش هایی خانگی می باشند.

آلوورا + زردچوبه

هم زرد چوبه به تنهایی و هم آلوورا به تنهایی معجزه هایی هستند که پوست را به کلی تغیر خواهند داد، به عبارتی اثرات مصبتشان به قدری زیاد است که انگار به کلی پوست عوض شده است، حال تصور کنید که ترکیب این دو ماده مفید با هم چقدر می تواند برای رفع تیرگی واژن و ناحیه تناسلی مفید و کاربردی باشد. چراکه هر دو آنها حاوی مواد معرنی، ویتامین ها و اسید های آمینه هستند و بسیاری از مشکلات پوستی را تسکین می دهند.

نحوه استفاده

ترکیب این دو با هم بسیار راحت است، کافیست یک قاشق چای خوری زرد چوبه را در یک کاسه ماست خوری ژل آلوورا مخلوط کنید. حال خمیر یا مخلوط به دست آمده را روی ناحیه مورد نظر که از قبل به صورت کامل تمیر و خشک شده است بمالید و اجازه دهید که این مخلوط 30 دقیقه بر روی محل مورد نظر باقی بماند. حال آن ناحیه را شستشو دهید. انجام مکرر و مرتب این کار و استفاده از این اسکراب بی نظیر می تواند به رفع تیرگی و سفید شدن واژن و ناحیه تناسلی شما و هر نقاط حساس دیگری کمک کند.

آب سیب زمینی + زرد چوبه

به صورت کلی چون زرد چوبه به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان ها و ترکیباتی صد التهاب دیگر برای افزایش درخشانی پوست و سفید کردن بدن کاربرد بسیار زیادی دارد. به همین دلیل ترکیب آن با ه ماده دیگری نیز باز خاصیت سفید کنندگی خواهد داشت. حال تصور کنید که ترکیب آن با یک ماده ضد لک و درخشان و روشن کننده دیگر که اتفاقا همانند آلوورا ابرسان و مرطوب کننده نیز می باشد برای رفع تیرگی واژن و سفید شدن ناحیه تناسلی شما چگونه می تواند معجزه کند.

علاوه بر این، خاصیت دیگر آب سیب زمینی این است که یک قابض می باشد و چربی های اضافه پوست را از بین برده و به تقویت بافت سلولی پوست کمک بسزایی می کند، زرد چوبه نیز یک ضد عفونی کننده طبیعی است و بنابراین ترکیب این دو ماده با هم علاوه بر اینکه باعث رفع تیرگی واژن و سفید شدن ناحیه تناسلی می گردد، خواص بی نظیر دیگری نیز دارد.

آب سیب زمینی و زرد چوبه برای رفع تیرگی واژن

نحوه استفاده

برای درست کردن این دارو بی نظیر کافیست نصف یک سیب زمینی را پوست کنده، آب آن را بگیرید و با یک قاشق چای خوری زدر چوبه ترکیب کنید، حال مخلوط یه دست آمده را به مدت 15 دقیقه بر روی ناحیه مورد نظر قرار داده و سپس بعد از آن، آن ناحیه را با آب ولرم شستشو دهید. استفاده از این دارو به مدت یک ماه به صورت هر هفته یک بار نیز می تواند به سفید شدن و سفید کردن و رفع تیرگی واژن و ناحیه تناسلی شما کمک کند. چراکه اثر گذاری فوق العاده بالایی داشته و بسیار قوی می باشد.

لیمو + روغن نارگیل

آب لیمو یا آب هر مرکبات دیگری را می توانید برای درست کردن این اسکراب بی نظیر استفاده کنید، چراکه مرکبات سرشار از ویتامین سی می باشند و ویتامین سی نیز درمانی موثر برای از بین برده لکه های تیره و به قولی هایپرپیگمنتاسیون می باشد. در کنار آن روغن نارگیل نیز، یک مرطوب کننده بسیار عالی طبیعی است و برای نرم و لطیف کردن پوست بسیار کاربرد دارد. استفاده از این محصول علاوه بر سفید و درخشان کرده واژن و نایه تناسلی و همچنین از بین بردن تیرگی لابیا، می تواند به نرم و لطیف کردن پوست ناحیه مورد نظر شما نیز کمک کند.

لیمو و روغن نارگیل برای رفع تیرگی واژن

نحوه استفاده

برای درست کردن این دارو بی نظیر کافست، یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل را با آب گرفته شده از نصف یک لیمو قاطی کرده و محلول به دست آمده را بر روی ناحیه تناسلی و واژن خود ریخته و به مدت 5 الی 15 دقیقه ماساژ دهید، استفاده از این محلول هیچ عوارضی برای هیچ نوع پوستی ندارد، بنابراین شما می توانید، هر روز از آن استفاده کنید و به سرعت اثر گذاری شگفت انگیز آن در رفع تیرگی و سفید کردن واژن و نایه تناسلی ببینید.

ماست

درمان بسیاری از مشکلات پوستی استفاده مستقیم از ماست است، البته درمان تغیر رنگ پوست را به صورت بهتری انجام می دهد، چراکه سرشار از ویتامین B12 است، ویتامینی که تیرگی و کدری را روشن کرده و لکه های تیره ناحیه تناسلی و واژن و به صورت کلی پوست را از بین می برد. علاوه بر این اسید لاکتیک موجود در ماست به تغذیه پوست و مرطو ماندن ناحیه مورد نظر شما و آبرسانی به سلول های پوستی آن کمک می کند.

استفاده از ماست برای رفع تیرگی واژن

نحوه استفاده

کافیست مقداری ماست را به مدت 15 دقیقه به ناحیه مورد نظر مالیده و ماساژ دهید و سپس به مدت 10 دقیقه اجازه دهید که ماست بر روی ناحیه مورد نظر باقی بماند. این کار را روزانه تکرار کرده و به صورت مرتب حدود دو ماه تکرار کنید، اثر شگفت انگیر ماست بر روی رفع تیرگی واژن و سفید شدن ناحیه تناسلی شما را متعجب خواهد کرد.

انبه هندی یا پاپایا

اگر یک انبه هندی در منزل دارید، می توانید به وسیله آن یک اسکراب بسیار بی نظیر برای رفع تیرگی و درمان کدر و سیاه شدن واژن و سفید کردن آن بسیازید، چراکه انبه هندی سرشار از ویتامین های A و C است و هر دو آنها خواص بی نظیری برای پوست بدن شما دارند. استفاده از این میوه و قرار دادن پوره آن بر روی ناحیه مورد نظر به مدت 15 دقیقه می تواند به سفید کردن واژن و ناحیه تناسلی و رفع تیرگی آن کمک کند.

هیچ گاه به رفع تیرگی واژن با خمیر دندان اقدام نکنید!

چرا کار های اشتباه از کار های درست طرفدار های بیشتری دارند؟ چرا افراد بیشتر به سمت کار هایی جذب می شوند که منطقی هم به نظر نمی رسند؟ حقیقتا خودمان نیز انتظار نداشتیم، اما با توجه به جستجو هایی که انجام می شود و مواردی که افراد از مشاورین ما می پرسند، خیلی از خانم ها به دنبال روش های رفع تیرگی واژن با خمیر دندان می گردند، این در حالی است که خمیر دندان به هیچ عنوان نباید تماسی با داخل و یا بیرون ناحیه تناسلی شما داشته باشد

دلیل اینکه خمیر دندان برای واژن نه تنها مضر نیست و بلکه مضراتی نیز دارد این است که معمولا بیشتر خمیر دندان ها ساینده هستند، چراکه با سایش مینای دندان باعث از بین رفتن جرم ها و آلودگی ها شده و سفیدی دندان ها را نتیجه می دهند، این ویژگی در خمیر ددان ها می تواند باعث ایجاد ریز خراش هایی در دیواره واژن و سپس به وجود آمدن عفونت و دردسر ها و درد ها و مشکلات بعد از آن شود.

بنابراین به عنوان یک هشدار، به شما توصیه می کنیم که هیچ گار برای رفع تیرگی واژن خود از خمیر دندان استفاده نکنید، ممکن است خمیر دندان به شما سفیدی موقتی بدهد، اما عوارض ناشی از استفاده از آن جبران ناپذیر است و بهتر است از سایر روش هایی که معرفی کردیم و سایر محصولاتی مراقبتی که مخصوص این کار ساخته شده اند استفاده کنید.

کرم سفید کننده واژن

اا اگر نمی خواهید از روش های خانگی برای رفع تیرگی واژن استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از کرم های سفید کننده است، محصولی که در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی بانه گالری موجود است و درصورتی هم که موجود نبود بهتر است از فروشگاه های دیگر نیز این محصول را تهیه کنید، کرم سفید کننده واژن و نقاط حساس و نواحی تناسلی آیچون بیوتی است که با فرمولاسیونی بدون ضرر و ترکیباتی بسیار عالی، قادر است تیرگی واژن را درمان کرده و ناحیه تناسلی را سفید کند.

کرم سفید کننده آیچون بیوتی

کرم سفید کننده آیچون بیوتی

نحوه استفاده

نحوه استفاده از این محصول نیز بسیار ساده است و کافیست شما ناحیه مورد نظر را سفید کرده و سپس مقداری از این کرم سفید کننده را برای رفع تیرگی واژن و ناحیه تناسلی استفاده کنید، استفاده مرتب از این محصول بعد از یک ماه اثر شگفت انگیز خود را نشان می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *